Interesante

Availability: In Stock

Kase me bateri

L1,500,00

Category:

Përshkrim

Improvizimi me i mire i nje kase me bateri, tani per te gjithe femijet. Arke per te paguar leket, per te bere llogarite dhe per te nxitur imagjinaten.
Perdoret me bateri
Madhesia 15×27 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kase me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kase me bateri L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved