Interesante

Availability: In Stock

Kapak Pjekjeje LD MAX

L5,000,00

Kapaku i pjekjes per tenxheret multicooker. Vjen per ju nje lehtesim ne procesin e pjekjes dhe skuqjes se shendetshme te ushqimit.

Përshkrim

Kapak per Pjekje LD MAX
Ky kapak i vecante eshte prodhuar enkas per tenxheret multicooker LD PRO.

Fuqia: 1200W

Funksionon me pjekje me ajer duke dhene nxehtesi dhe me ane te ajrit qe fryn nxehtesia qarkullon 360  grade pa qene e nevojshme qe ju te ktheni ushqimin. Ky kapak nxehet menjehere sapo ju i  jepni komanden dhe fillon direkt nga pjekja.
Vjen me manual perdorimi shqip te shoqeruar.
Mund ta komandoni manualisht duke percaktuar ju vete kohen dhe temperaturen ose automatikisht me butonin Menu ku koha dhe temperatura jane vete te percaktuara, dhe kete sugjerojme edhe ne.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kapak Pjekjeje LD MAX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kapak Pjekjeje LD MAX L5,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved