Interesante

Availability: In Stock

Frulator Dore Kenwood 2 ne 1

Brands:

L5,900,00

Paisja qe nuk do te bente dot pa te asnje kuzhine per shkak te funksioneve te shumta qe ky frulator na sjell.

Përshkrim

KENWOOD ju prezanton cilesine me te mire te perzieresave shkop. Ne kete set ju mund te gjeni rrahesen e vezeve metalike si dhe frulatorin shkop inox me 3 tehe thika.

Kjo paisje ka nje perdorim te gjere ne kuzhine; ku mund te perdoret per smoothi, salca apo supa te nxehta kremoze.

Fuqia: 1000W

Perdorimi: Duhet perdorur me pulse qe do te thote 10 sekonda pune 1 sekond pushim pastaj prap 10 sekonda pune, pra me pushime. kete menyre perdorimi ka cdo frulator.

Kodi: HBM60.002GY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frulator Dore Kenwood 2 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Frulator Dore Kenwood 2 ne 1 L5,900,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved