Interesante

Availability: In Stock

Depilator VGR 4 ne 1

L2,500,00

Depilatori super i fuqishem me 4 koka te ndryshme qe heq qimet me nje kalim.

Përshkrim

Depilator super i fuqishem, qe i shkul qimet vetem me nje kalim
4 koka ne nje pajisje te vetme :
Koke per depilim normal, kembe, duar , zona intime etj..
Koke per depilim te fytyres
Koke per pastrimin e kallove ne kembe
Koke per depilim, prerje te qimeve
Me dy nivele shpejtesie, dhe drite Led
Ne paketim ju vjen ekstra dhe furca e pastrimit, karikuesi, si dhe nje fishe ekstra per ta karikuar kudo depilatorin, makine, laptop etj
Me nje pamje fantastike dhe cilesi absolute, ju sigurojme qe ky do jete zgjidha juaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator VGR 4 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Depilator VGR 4 ne 1 L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved