Interesante

Availability: In Stock

Blender BRAUN

Brands:

L10,000,00

Përshkrim

Braun sjell inovacion te ri edhe per blenderat 🍓
#BLENDER ME GOTE QELQI
Braun Tribute Collection JB-3060
🔪 Thika te mprehta celik inoksi qe miksojne cdo frut per ta bere leng kremoz
🌪Opsion turbo per me shume shpejtesi dhe cilesi
⚡️Fuqi motorrike 800w
🔇I vetmi blender Silent ( me zhurme te reduktuar)
🔱Gote termorezistente per te ngrohta/dhe te ftohta
🧼 Pastrohet lehtesisht

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blender BRAUN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Blender BRAUN L10,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved