TOSTIER VBENZ

TOSTIER VBENZ

L3,000.00 L1,600.00

7 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

Tostier Vbenz
🔹Përgatisni sanduiçe të shëndetshëm dhe të shijshëm në komoditetin e kuzhinës tuaj.
🔹Pllakat e veshura me material jo-ngjitës kanë nevojë për më pak vaj gjatë pjekjes duke e bërë sanduiçin me të shëndetshëm.
🔹Model me material prej çeliku inox me dorezë të ftohtë ne prekje. Pllaka jo të ngjitshme për pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë.
🔹Toster i perbere nga nje material super rezistent edhe cilesor ndaj gervishtjeve.
🔴Karakteristika
🔹Fuqia 750W
🔹Dy pllaka me material anti ngjitje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOSTIER VBENZ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X