TOSTIER 3N1 ME PLLAKA TE NDASHME

TOSTIER 3N1 ME PLLAKA TE NDASHME

L5,000.00 L3,500.00

5 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

Ky tost është i përbërë nga tre pllaka të ndryshme të cilat mund t’i hiqni dhe t’i vendosni sa herë të deshironi para se të gatuani.
Tre pllaka të ndrsyhme :
1️⃣ Krijues sanduiçësh
2️⃣ Set shtesë për pjekje në zgarë
3️⃣ Waffle

Fuqia 750 wat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOSTIER 3N1 ME PLLAKA TE NDASHME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X