THARESE FLOKESH V&G

THARESE FLOKESH V&G

L1,800.00

9 in stock

Qty:
Compare

Description

Tharese V & G
Than, kreh dhe drejton çdo lloj floku
Tharëse profesionale me 3 aksesorë shtesë
Super e fuqishme, 2200 Watt
Kokë për drejtim
Kokë difuzor për kaçurrela

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “THARESE FLOKESH V&G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X