TENXHERE MULTICOOKER LD PRO

TENXHERE MULTICOOKER LD PRO

L15,000.00 L9,000.00

7 in stock

Qty:
Compare

Description

LD PRO
Mberriti tenxherja me e re multicooker , LD PRO e avancuar
Nje panel me shume komanda, teknologji e perparuar
Funksionet kryesore te tenxheres:
-Kazan 6 liter inox i paster si asnje tenxhere tjeter ne treg
+Ka kapakun per gatim me presion normal
+Ka 1 zgare per perdorime te vecanta
+Librin e recetave ne shqip
+Aksesoret per nje gatim me komod
Kjo tenxhere permban shume opsione gatimi sic jane:
Gatim ne Presion
Gatim ne Avull
Kaurdisje
Berja e kosit / kosit te frutave
Zierje per vezet
Sterilizim per tenxheren dhe paisjet e bebeve
Pjekja e kekut
Skuqje
Slow Cooker
Dhe shume programe te tjera
Perdoret manualisht duke i shtuar dhe ulur minutat ose automatikisht

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TENXHERE MULTICOOKER LD PRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X