STRECE DOBESIMI HOT SHAPERS

STRECE DOBESIMI HOT SHAPERS

L1,000.00 L800.00

Strece Hot Shapers!

Menyra me e lehte dhe me e shpejte per te humbur peshe me strecet hot shapers.

Out of stock

Compare

Description

Strece Hot Shapers!

Masa S, M .
Menyra me e lehte dhe me e shpejte per te humbur peshe me strecet hot shapers.
Mund t’i mbani veshur sa here qe jeni duke ndenjur ose duke kryer nje aktivitet fizik.
Material Neotex qe ju ben te djersini 4 here me shume se cdo material tjeter.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “STRECE DOBESIMI HOT SHAPERS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X