SHTRYDHESE FRUTASH JE680

SHTRYDHESE FRUTASH JE680

L18,000.00 L14,000.00

KENWOOD ju prezanton modelin me te ri te shtrydheseve me cilesi te larte.

7 in stock

Qty:
Compare
SKU: JE680 Categories: ,
Brand:

Description

KENWOOD ju prezanton modelin me te ri te shtrydheseve per shtepi. Me nje dizajn fin, nuk ze aspak vend ne banakun tuaj te shtepise, shume e thjesht ne pastrim dhe me kryesorja nxjerr leng frutash e perimesh te cilesise me te larte. Gjeresia e tubit XL lejon qe te futet kokrra e frutit pa u prere. Ka 2 nivele shpejtesie sipas fortesise se frutit. Te gjitha pjeset mund te lahen ne lavastovilje.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 700 W

TUBI SHTRYDHESES

TUBI SHTRYDHESES, XL

NIVELE SHPEJTESIE

NIVELE SHPEJTESIE, 2

GOTA

GOTA, 0.75 LITRA

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHTRYDHESE FRUTASH JE680”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X