SHTRYDHESE FRUTASH JE850

SHTRYDHESE FRUTASH JE850

L32,000.00 L28,000.00

Shtrydhese frutash 1500W, komplet metalike. E vetmja shtrydhese qe perdoret dhe per lokale.

10 in stock

Qty:
Compare
SKU: JE850 Categories: ,
Brand:

Description

Shtrydhese frutash 1500W, madhesia e tubit XXL. E vetmja shtrydhese qe perdoret dhe per lokale. Ajo qe e diferencon nga te tjerat eshte sasia e madhe e lengut qe nxjerr, shpejtesia e shtrydhjes, bersia maksimalisht e thate dhe pjeset e shtrydheses inox.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 1500 W

TUBI SHTRYDHESES

TUBI SHTRYDHESES, XXL

RUBINETI

RUBINETI, ANTI RRJEDHES

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHTRYDHESE FRUTASH JE850”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X