ROBOT KUZHINE CHEF XL KVL4110S

ROBOT KUZHINE CHEF XL KVL4110S

L68,000.00 L55,000.00

Ne paketim perfshihen 3 elikat e perzierjes dhe aksesori i BLENDERIT dhurate.
Roboti i kuzhines chef xl 1200 w me kazan 6.7 liter.
Komplet inox dhe me shpejtesi variabel 1-6.

Out of stock

Compare
Categories: ,
Brand:

Description

Ne paketim perfshihen 3 elikat e perzierjes dhe aksesori i BLENDERIT dhurate.

Roboti i kuzhines chef xl 1200 w me kazan 6.7 liter.
Komplet inox dhe me shpejtesi variabel 1-6.
Perfekt per perdorim shtepiak
Kesaj pajisje mund ti shtohen 25+ aksesore.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 1200W

KAPACITETI KAZANIT

KAPACITETI KAZANIT, 6.7L

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, VARIABEL 1-6

DIZAJN

DIZAJN, KOMPLET INOX

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROBOT KUZHINE CHEF XL KVL4110S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X