PJASTER PROFESIONALE FAPAENZO

PJASTER PROFESIONALE FAPAENZO

L3,000.00

7 in stock

Qty:
Compare

Description

PJASTER PROFESIONALE FAPAENZO
Produkt Orgjinal Italian
Ndryshe nga modelet e tjera vjen me teknologji te perparuar, ekran i madh per te pare temperaturen qe doni te gradoni.
Nxehtesia shkon deri ne 950•F
E vetmja pjaster qe “bind” cdo lloj floku, duke drejtuar dhe flokun më kacurrel , e deri tek ondet e mrekullueshme qe ben.
Pjasteri ka sistem ionic , dhe pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun.
Produkti mban vulen e garancise, dhe per kete te jeni te bindur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PJASTER PROFESIONALE FAPAENZO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X