PASTRUES PUSHI

PASTRUES PUSHI

L800.00

7 in stock

Qty:
Compare

Description

Pastruese Pushi
Perdoret per te hequr pushin apo qimet nga rrobat.
Pastron rrobat ne menyre perfekte dhe i ben te duken si te reja.
Me bateri te rikarikueshme.
Per nje perdorim sa me afat-gjate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES PUSHI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X