PASTRUES I THELLUAR ME VAKUM

PASTRUES I THELLUAR ME VAKUM

L2,000.00 L1,000.00

Lekure e fresket e paster dhe plot shkelqim

Pastrues i thelluar me vakum i cili thith çdo papasterti te lekures si dhe pikat e zeza!
Shume e thjeshte tashme per te pastruar lekuren dhe per te marre nje pamje te re!

5 in stock

Qty:
Compare

Description

Lekure e fresket e paster dhe plot shkelqim

Pastrues i thelluar me vakum i cili thith çdo papasterti te lekures si dhe pikat e zeza!
Shume e thjeshte tashme per te pastruar lekuren dhe per te marre nje pamje te re!

4 lloje kokash te ndryshme
1. Mikro kristaline
2. Rrethore e madhe per siperfaqe te madhe per pikat e zeza, puçrrat dhe cdo gje tjeter
3. Rrethore e vogel per siperfaqe me te vogel per zonat delikate te lekures
4. Koke eliptike per perdorim te perditshem

Me karikim 
5 nivele shpejtesie
▪️Kur eshte drita e kuqe nuk perdoret pajisja derisa te karikohet , kur drita behet jeshile eshte gati per perdorim.

Additional information

KOKA TE VAKUMIT

KOKA TE VAKUMIT, 4

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES I THELLUAR ME VAKUM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X