PAJISJE PER STERVITJE ME VAKUM

PAJISJE PER STERVITJE ME VAKUM

L1,200.00

7 in stock

Qty:
Compare

Description

Pajisje per stervitje me vakum
Tashme mund te sterviteni ne shtepi, fare thjeshte dhe ne menyre teper efikase
Abdominal Curl eshte nje paisje praktike, e cila vendoset ne dysheme, dhe fiksohet mire nga pjesa e vakumit qe ka.
Mund te beni ushtrime te ndryshme fizike, per krahet, barkun, kembet etj..
Stervitu cdo dite per rezultate te garantuara, per nje trup te shendetshem, dhe per te hequr kilogramet e tepert.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAJISJE PER STERVITJE ME VAKUM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X