PAJISJE PER KAUSH AKULLORE SF-6034

PAJISJE PER KAUSH AKULLORE SF-6034

L2,500.00

Pajisje e cila bën ne mënyre perfekte kaushet e akullores.

Out of stock

Compare
SKU: SF-6034 Categories: ,

Description

Berese Kaushesh

Pajisje e cila bën ne mënyre perfekte kaushet e akullores.

Te fresket dhe te shpejte.

Stina e Verës eshte perpara dhe te gjithe do te deshironim te shijonim nje akullore te bere ne shtepi e sidomos me kaush te bere po në shtepi, te fresket dhe me super shije.

Pajisja vjen e shoqeruar me receten e gatimit.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 750 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAJISJE PER KAUSH AKULLORE SF-6034”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X