PAJISJE BUKE BM450

PAJISJE BUKE BM450

L28,000.00 L25,000.00

KENWOOD ju prezanton dhe ju jep mundesine te perfitoni pajisjen me fantastike te bukes.

10 in stock

Qty:
Compare
SKU: BM450 Categories: ,
Brand:

Description

KENWOOD ju prezanton dhe ju jep mundesine te perfitoni pajisjen me fantastike te bukes. Pajisja Bukes 1kg me 15 programe gatimi , vjen bashke me manualin e perdorimit dhe recetat ne shqip. Nje pajisje shume komode dhe perfekte per kuzhinen tuaj. Thjesht hidhni perberesit dhe gjithshka behet vete. Buka do dal e pjekur, e kulluar dhe super e shijshme. Gjithashtu pervec bukes me kete pajisje mund te gatuani te gjithe llojet e brumrave. E vecanta e kesaj pajisje eshte mekanizmi ne forme xhepi qe ndodhet ne brendesi te saj e cila ben te mundur mbajtjen e farave, copave te ullinjve ose cdo perberesi tjeter qe ju do ta perdorni per ti dhene shije bukes.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 780 W

DRITA

DRITA, PER TE PARE BUKEN NE MENYRE QE MOS TE HAPET KAPAKU

GOTE

GOTE, MATESE 600ml

LUGE

LUGE, MATESE

KAPACITETI

KAPACITETI, 1kg buke

PROGRAMET

PROGRAMET, 15

DIZAJNI

DIZAJNI, INOX ME XHAM DHE PREKJE

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAJISJE BUKE BM450”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X