MULTIONE KHH326WH

MULTIONE KHH326WH

L70,000.00 L55,000.00

MULTIONE KHH326WH nje zgjidhje per te gjitha ne kuzhinen tuaj.

Kjo pajisje ju lehteson punen dhe nuk ze aspak vend ne kuzhinen tuaj.

3 in stock

Qty:
Compare
SKU: KHH326WH Categories: , ,

Description

MULTIONE KHH326WH 1000 W nje zgjidhje per te gjitha ne kuzhinen tuaj.

Kjo pajisje ju lehteson punen dhe nuk ze aspak vend ne kuzhinen tuaj.

Te gjitha jane ne nje pajisje:

Kazan inox me kapacitet 4.3 liter .

Makine mishi inox.

Shtrydhese frutash .

Shtrydhese agrumesh .

Blender termorezistent .

Grirese e madhe .

Disqe per grirje me forma ( 3 cope ).

3 elika per kazanin per perzierje te ndryshme.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 1000 W

KAPACITETI

KAPACITETI, 4.3 liter

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MULTIONE KHH326WH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X