MBAJTESE PER EREZAT

MBAJTESE PER EREZAT

L2,000.00 L1,000.00

Kjo mbajtese ka dy rafte te cilat jane mjaft praktike dhe mund te rrotullohen . Raftet mund të përdoren për të organizuar erëza, kavanoza, në frigoriferin tuaj, produktet e thonjve, etj….

6 in stock

Qty:
Compare

Description

Mbajtese per erezat 🧃🧋🧂
Spice Spinner ka dy nivele për mbajtjen dhe organizimin e erzave apo produkteve qe ju doni.
Kjo mbajtese ka dy rafte te cilat jane mjaft praktike dhe mund te rrotullohen . Raftet mund të përdoren për të organizuar erëza, kavanoza, në frigoriferin tuaj, produktet e thonjve, etj.
Rafti ju lejon të organizoni erëzat tuaja duke i mbajtur ato lehtësisht të perdorshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MBAJTESE PER EREZAT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X