MASHE E TREFISHTE PER ONDE ME VALE

MASHE E TREFISHTE PER ONDE ME VALE

L2,500.00 L1,500.00

Out of stock

Compare

Description

Stiloni floket tuaj sipas deshires, duke ju dhene formen e valeve dhe ondeve te medha 🤗
Nxehet ne pak sekonda

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASHE E TREFISHTE PER ONDE ME VALE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X