MASH PROFESIONALE ITALIANE FAPAENZO

MASH PROFESIONALE ITALIANE FAPAENZO

L2,000.00

6 in stock

Qty:
Compare

Description

Mash Profesionale Italiane
Materjal qeramike qe mbron flokun maksimalisht
Kaçurrela qe behen shume shpejte dhe zgjasin shume
Disa nivele gradimi ne baze te llojit te flokut
Kordon i rrotullueshem 360 grade
Kaçurrela – Onde – Valë
Perfekte per floke te gjate e te shkurter 
Nxehtesi maksimale per pak sekonda

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASH PROFESIONALE ITALIANE FAPAENZO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X