MAKINE QETHESE PROFESIONALE ME GDHENDJE

MAKINE QETHESE PROFESIONALE ME GDHENDJE

L2,500.00

7 in stock

Qty:
Compare

Description

Makine Qethese Profesionale Me Gdhendje
Cilesi e garantuar
Produkt orgjinal
Per here te pare sjellim modelin me te ri te markes VGR , makine qethese , me ekran LED
Bateri Lithium 1500mah
Trup i gjithi metalik, i gdhendur nga mjeshtrat berbere te cilet kane vulosur cilesine e ketij produkti
Per perdorim vetijak ose Sallone qethje per meshkuj
Karikim i plote 2.5 ore , ndersa perdorim deri ne 300 minuta
Per qethje profesionale
Fuqi motorrike si asnje model tjeter, deri ne 7000 RPM
Ne paketim ju vjen fishi per karikim, furca, vaji, dhe 3 koka kreher qethje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAKINE QETHESE PROFESIONALE ME GDHENDJE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X