Makine qethese per meshkujt VBENZ

Makine qethese per meshkujt VBENZ

L2,990.00 L1,990.00

Qty:
Compare

Description

👉Makine qethese per meshkujt VBENZ
😍Nuk eshte me e nevojshme qe te shkoni
tek berberi kur mund te stiloni mjekren edhe floket tuaj fal kesaj makine qethese
Zgjidhje perfekte dhe teper komode fal makines VGR qe ju ofron nje shpejtesi te madhe
☺ Me nje material cilesore qe nuk ndryshket edhe nuk krijon irritim ose skuqje ne lekuren tuaj
〽Pershtatet me konturet e fytyres se meshkujve
Mund ta pastroni shume lehte dhe ta perdorni shume thjeshte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethese per meshkujt VBENZ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X