KONDICIONER PORTATIV QERAMIK

KONDICIONER PORTATIV QERAMIK

L9,000.00 L4,000.00

Kondicioner i cili mund te vendoset kudo qe ju doni
Ne mur , mbi tavoline , ne tualet, ne garazh, ne zyre, ne dhome gjumi etj
Thjesht me nje prize dhe ky kondicioner do te filloj per pak minuta te ngrohi gjithe ambjentin tuaj!
2 nivele nxehtesie:1000W / 2000W…

1 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

KONDICIONER PORTATIV #Qeramik

🔹️Qeramika kursen energjine sepse mban me shume nxehtesine se cdo materjal tjeter duke e konsumuar ngadale ate
Ngroh ambiente deri ne 30m²

Kondicioner i cili mund te vendoset kudo qe ju doni
Ne mur , mbi tavoline , ne tualet, ne garazh, ne zyre, ne dhome gjumi etj
Thjesht me nje prize dhe ky kondicioner do te filloj per pak minuta te ngrohi gjithe ambjentin tuaj!
🔹️2 nivele nxehtesie:1000W / 2000W
🔹️qeramika ka aftesine te nxehet shpejte
🔹️nuk than ajrin dhe oksigjenin
🔹️nuk ben zhurme
🔹️Ngrohje me qeramik e cila kursen energjine
🔹️mund te vendoset me ore pune
🔹️pult
🔹️Ajer te/ngrohte/ventilim
🔹️Vetembrojtje nga mbinxehtesia 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONDICIONER PORTATIV QERAMIK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X