KANATJERE DOBESIMI

KANATJERE DOBESIMI

L1,000.00 L700.00

Kanatjere dobesimi per meshkuj.

Pamja e nje mashkulli perfekt, me bark te shesht, esht ajo cka kerkon cdo klient duke bere te tij kanatjeren Slim’n Lift!

 

Out of stock

Compare

Description

Kanatjere dobesimi per meshkuj.

Vishet njesoj si kanatjere normale, por ndryshimin e vini re qe pasi e keni veshur sepse kanatjera ka forma speciale qe ju ndihmojne me tonifikimin e barkut dhe gjithe mases dhjamore te tij,

Pamja e nje mashkulli perfekt, me bark te shesht, esht ajo cka kerkon cdo klient duke bere te tij kanatjeren Slim’n Lift!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KANATJERE DOBESIMI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X