KAFE FILTER CM200

KAFE FILTER CM200

L7,000.00 L5,500.00

KENWOOD prezanton per te gjith te apasionuarit pas kafes Kafe Filter CM200.

2 in stock

Qty:
Compare
SKU: CM200 Categories: ,
Brand:

Description

KENWOOD prezanton per te gjith te apasionuarit pas kafes Kafe Filter CM200.

Kompakte dhe e pershtatshme per tu mbajtur kudo ne zyre, shtepi etj.

Ideale per te gjithe ata qe duan te shijojne nje kafe te tipit amerikane.

E pershtatshme per sasine 4 filxhan.

Additional information

FUQIA

FUQIA, 650 W

SASIA

SASIA, 4 FILXHAN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAFE FILTER CM200”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X