HEKUR UDHETIMI KEPLER

HEKUR UDHETIMI KEPLER

L1,800.00

8 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

Hekur Udhetimi KEPLER
Hekur me avull portativ elektrik është i palosshëm, i lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe udhëtime.
Ka kontrollues të integruar dhe temperaturë, i cili siguron sigurinë e përdorimit.
Hekuri ka dorezë të sheshtë e cila mund të paloset dhe paketohet mjeshtërisht brenda bagazhit tuaj.
Fuqia: 1000w

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HEKUR UDHETIMI KEPLER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X