HEKUR GJERMAN

HEKUR GJERMAN

L3,000.00 L1,500.00

Hekuri Haeger vjen me karakteristika te pllakave qeramike, te cilat nuk ngjisin ✋🏻
Me sistem anti-calc dhe anti-rrjedhes i ujit
Me shtrese protektive ndaj veshjeve tuaja per tju dhene atyre shkelqim dhe mbrojtje 100% nga pllaka e hekurit
I vetmi hekur me kabell 2 meter
Depozite e ujit me kapacitet 280ml…

5 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

HEKURI ME I RI GJERMAN
I shitur ne shume vende te botes, tashme vjen per here te pare ne Shqiperi Marka Haeger, e cila eshte totalisht nje inovacion i ri teknologjik.

Hekuri Haeger vjen me karakteristika te pllakave qeramike, te cilat nuk ngjisin ✋🏻
Me sistem anti-calc dhe anti-rrjedhes i ujit
Me shtrese protektive ndaj veshjeve tuaja per tju dhene atyre shkelqim dhe mbrojtje 100% nga pllaka e hekurit
I vetmi hekur me kabell 2 meter
Depozite e ujit me kapacitet 280ml
Per cdo lloj hekurosje, vertikale-horizontale, me sprucim, ne te thate, apo me shume avull
Ky eshte hekuri qe i duhet cdo shtepie
Pa harruar dhe butonin Vete-pastrimi pas cdo hekurosje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HEKUR GJERMAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X