GRIRESE ELEKTRIKE AVINAS

GRIRESE ELEKTRIKE AVINAS

L2,000.00

8 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

Grirese Elektrike Avinas
Me nje dizajn praktik ju lejon te grini gjithcka ne kuzhinen tuaj si:
perime, fruta, mish, arra e te tjera.
Me thika prerese mjaft te mprehta inoksi.
Ene transparente nga i cili mund te vezhgoni procesin e grirjes, me 2 nivele shpejtesie
Kapaciteti: 2 liter
Fuqia : 800 W
Detaji me i rendesishem qe ka kjo grirese, eshte mekanizimi i thikave.
Si asnje grirese tjeter, ky model e ka thiken me ingranazh celik inoks , dhe jo kaucuk si grireset e tjera, te cilave nga perdorimi ju demtohet igranazhi.

E vetmja grirese qe vjen me dhurate ne paketim, ekstra nje set thikash , qe nese ju demtohen thikat qe ka vete griresja, i vendosni thikat e vet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRIRESE ELEKTRIKE AVINAS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X