FURRE PER THONJ 48W

FURRE PER THONJ 48W

L2,500.00 L1,500.00

Produkti me cilesor qe ne sjellim per ju
Kualitet super i larte
Fuqia 48 watt…
Qty:
Compare

Description

Produkti me cilesor qe ne sjellim per ju
Kualitet super i larte
Fuqia 48 watt
Ekran Led qe ju mundeson pamjen e kohes se tharjes
Teknologji 2 ne 1, e pajisur me drite Led dhe UV

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FURRE PER THONJ 48W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X