FSHESE MEKANIKE

FSHESE MEKANIKE

L990.00 L490.00

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

FSHESE MEKANIKE 🤌
Fshesa qe duhet ta kete cdo shtepi.
Pastron dhe mbledh cdo lloj papastertie si ne dysheme ashtu dhe ne siperfaqe xhami.
Pasi mbaroni se pastruari, shplajeni me uje te bollshem, dhe e keni gati per cdo perdorim .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FSHESE MEKANIKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X