Depilator VGR 4 ne 1

Depilator VGR 4 ne 1

L2,500.00 L1,900.00

Depilatori super i fuqishem me 4 koka te ndryshme qe heq qimet me nje kalim.

Qty:
Compare

Description

Depilator super i fuqishem, qe i shkul qimet vetem me nje kalim
4 koka ne nje pajisje te vetme :
Koke per depilim normal, kembe, duar , zona intime etj..
Koke per depilim te fytyres
Koke per pastrimin e kallove ne kembe
Koke per depilim, prerje te qimeve
Me dy nivele shpejtesie, dhe drite Led
Ne paketim ju vjen ekstra dhe furca e pastrimit, karikuesi, si dhe nje fishe ekstra per ta karikuar kudo depilatorin, makine, laptop etj
Me nje pamje fantastike dhe cilesi absolute, ju sigurojme qe ky do jete zgjidha juaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator VGR 4 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X