DEPILATOR ME PE

DEPILATOR ME PE

L2,500.00 L1,300.00

Out of stock

Compare

Description

Ideuar per te shkulur me rrenje qimet edhe pushin duke e lene lekuren te bute dhe te lemuar
Punon me karikim
Mjaft praktik, kompakt, efektiv dhe i lehte ne perdorim
Ne paketim perfshihet: nje kuti me pe, nje kuti me puder pluhur qe e aplikoni ne vendin ku do depiloni, dhe fishi karikues

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEPILATOR ME PE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X