DEPILATOR KEMEI KM6203

DEPILATOR KEMEI KM6203

L1,990.00 L1,500.00

Out of stock

Compare

Description

🎀DEPILATOR KEMEI🎀
♨️Me dy nivele shpejtesie
♨️Eleminon qimet duke i shkulur ato nga rrenja
♨️Mund ta karikoni dhe ta perdorni kur ju duhet
♨️Shkul qimet pa irrituar lekuren
♨️Teper praktik ne perdorim dhe pastrim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEPILATOR KEMEI KM6203”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X