DEPILATOR KEMEI KM-376

DEPILATOR KEMEI KM-376

L2,490.00 L1,990.00

Qty:
Compare

Description

Ajo cka i duhet nje femre eshte nje depilator i mire,qe te depiloj ne menyre te persosur, dhe mos ta ler lekuren e irrituar!
✅Depilator Kemei
Vjen me aksesor :
•nje koke per prerje te qimeve
•nje koke per shkuljen e qimeve me gjithe rrenje
•nje koke per pastrimin e kallove te kembes
🔖I dizenjuar me fishe ne dalje Usb-je , per ta karikuar ne laptop, Pc, makine , me koken e karikuesit te telefonit , etj ..
💁🏼‍♀️Shpetoni njehere e mire nga qimet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEPILATOR KEMEI KM-376”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X