DEPILATOR 3N1

DEPILATOR 3N1

L2,000.00

Depilatori me i ri me 3 koka
Perdoret me karikim
Koke shkulese e cila nuk le asnje dhimbje ne lekuren tuaj dhe terheq edhe qimet nen lekure

Qty:
Compare

Description

Depilatori me i ri me 3 koka

1. Koke per shkulje e dizenjuar per mos te len aspak dhimbje ne lekuren tuaj
2. Koke per prerje te sakte dhe pa asnje dhimbje
3. Koke per eleminimin e kallove
Perdoret me karikim
Koke shkulese e cila nuk le asnje dhimbje ne lekuren tuaj dhe terheq edhe qimet nen lekure

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEPILATOR 3N1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X