DEPILATOR 2N1

DEPILATOR 2N1

L1,500.00 L1,200.00

Out of stock

Compare

Description

Depilator 2ne1
Modeli me i ri i depilatorit per femra
Depiloni ne pak minuta cdo pjese te fytyres ku keni qime te padeshiruara
Si mustaqe, vetulla, apo pushin e fytyres
Ky depilator vjen i permisuar, me teknologjine e fundit ne fushen e kozmetikes i cili nuk irriton lekure gjate depilimit, dhe e le ate te bute
Nje koke e perdorni per vetulla
Dhe nje koke tjeter per mustaqet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEPILATOR 2N1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X