CAJ SUPERDOBESIMI

CAJ SUPERDOBESIMI

L700.00

ÇAJ I SUPERDOBESIMIT— 100% organik
Perberes kryesore: çaj Rooibos, caj jeshil, finok, xhinxher, lekure portokalli

99 in stock (can be backordered)

Qty:
Compare
Category:

Description

ÇAJ I SUPERDOBESIMIT— 100% organik

•Perberes kryesore: çaj Rooibos, caj jeshil, finok, xhinxher, lekure portokalli
•Ndihmon shume ne renien ne peshe dhe kjo eshte e provuar nga shume kliente te kenaqur
100g-700leke

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAJ SUPERDOBESIMI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X