BLENDER ME 2 GOTA

BLENDER ME 2 GOTA

L4,000.00

Gota e Madhe Qelqi 1.5L (Per smothie, supra kremoze etj)
Gota e vogel plastike ju sherben per grirjen e frutave te thata dhe farave

5 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

Blender me 2 gota

Gota e Madhe Qelqi 1.5L (Per smothie, supra kremoze etj)
Gota e vogel plastike ju sherben per grirjen e frutave te thata dhe farave

Fuqia 800 watt
4 nivele shpejtesie dhe Puls

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLENDER ME 2 GOTA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X