KCOOK MULTI

TENXHERE KCOOK

Showing all 1 result

 • 0 out of 5

  KCOOK MULTI

  L80,000.00 L65,000.00
  Te gjithe duam te gatuajme ushqime te shijshme por ne te njejten kohe edhe te shendetshme
  Mirepo shpesh here ditet tona te ngarkuara nuk na lejojne. Per kete gje ka menduar Kenwood me pajisjen me te re KCOOK
  Teknologjia e perparuar eshte ajo cka e diferencon dhe karakterizon kete pajisje.
  Kcook ju vjen ne ndihme pasi eshte multifunksionale…
  Add to cart
  Quick View
X
× Porosit online nga WhatsApp