Interesante

 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender Kenwood (Blp41.a0wh)

  L8,000,00

  Vjen per ju modeli i ri i blenderave BLP41.AOWH
  Blender me buton akulli. I pershtatshem per fruta, perime ku ju mund te pergatisni smoothie, supa kremoze, salca, kokteile etj…

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender Kenwood (Blp41.c0wh)

  L9,000,00

  Blenderi me i ri me kapacitet 2L, 3 nivele shpejtesie + puls dhe fuqi 650W
  Gjithashtu ka nje buton akulli i cili eshte posacerisht i dizenjuar per thyerjen e akullit…

  Bli tani
 • -10%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Robot Kuzhine Chef

  L45,000,00

  Pergatitja e embelsirave apo te kripurave behet me pasion dhe dashuri kur perdorni paisjet e duhura ne kuzhine. Cilesia dhe prakticiteti qe produktet Kenwood kan ben qe cdeo amvise ta dashuroj kete brand.

  Kapaciteti i Kazanit 4.6 liter.
  Fuqia Motorrike 1000W

  Materiali: Inox.

  Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved